Darmowa dostawa od 499,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Haft komputerowy

O hafcie komputerowym słów kilka.

Identyfikację wizualną swojej marki mogą Państwo poprawić na wiele sposobów, ten proponowany przez nas jest jednym z najbardziej oryginalnych. Logotypy firm, znaki towarowe produktów oraz identyfikatory z imieniem i nazwiskiem idealnie nadają się do przekształcenia w haft. Koszule z emblematami, czapeczki lub fartuchy z logo - każda oznakowana indywidualnie odzież jest świetnym sposobem na reklamowanie swojej działalności, przedsięwzięcia lub własnej osoby. Nie tylko świadczy ona o zaangażowaniu w kreowanie wizerunku i podnosi profesjonalizm firmy w oczach potencjalnych klientów, ale również zachęca samych pracowników do większej dbałości o swój uniform.

Więcej niż logo na odzieży?

Wykorzystywany przez nas haft komputerowy to metoda znakowania odzieży specjalnie ku temu przygotowanymi nićmi. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, jesteśmy gotowi na stworzenie nawet najbardziej wymagających wzorów. Mamy na koncie liczne udane realizacje dla branży medycznej, gastronomicznej, handlowej i wielu innych.

Ta metoda zdobienia daje ogromne możliwości stworzenia całej linii odzieży, tekstyliów czy dekoracji właściwych dla danej marki. Ponieważ haft komputerowy pozwala na pracę z każdym rodzajem materiału, od polarów, przez frotte, aż po skórę, możemy ozdobić dowolne elementy. To dobra informacja chociażby dla hoteli: sposób ten pozwala na udekorowanie swoim logo prześcieradeł, pościeli, obrusów i ręczników w całym obiekcie. Podobnie metodę tą wykorzystać mogą restauracje, a nawet szpitale czy też sieci sklepów!

Etapy powstawania naszycia

Pracę zawsze zaczynamy od przerobienia grafiki przygotowanej przez klienta na grafikę wektorową – a więc taką, którą jest w stanie „zrozumieć” maszyna szyjąca. Po przygotowaniu pliku możemy powierzyć zadanie przygotowania dekoracji komputerom. Dzięki wielu dostępnym kolorom nici, które zostają dobrane precyzyjnie do każdego wzoru, maszyna może odwzorować dowolną grafikę – i to tak, by wszystkie szczegóły i detale świetnie się prezentowały!

W czym haft komputerowy wygrywa z nadrukami na odzieży?

Praktycznie każdy produkt, który znajdziecie Państwo w sklepie haftmarket.pl nadaje się do obrandowania w haft, który w przeciwieństwie do nadruku nadaje tekstyliom indywidualny charakter oraz ekskluzywny wydźwięk i nie traci swojego atrakcyjnego wyglądu wraz z użytkowaniem odzieży i kolejnymi praniami. Jest to szczególnie ważne w branżach takich jak gastronomia, w której plamy na fartuchach czy bluzach kucharskich są praktycznie na porządku dziennym.

Kolejną zaletą jest dowolność materiałów, na których można wyhaftować wzór. Nie ma problemu z wyszyciem logo na przykład na koronce czy skórze, bez względu na jej gramaturę. Uzyskany efekt jest nie tylko czytelny i wyraźny, ale przede wszystkim trwały – czego nie można powiedzieć o każdym nadruku wykonanym metodą cyfrową czy sitodrukiem. Mówiąc skrótowo: haft komputerowy zastosujemy z powodzeniem wszędzie tam, gdzie druk nie daje zadowalających rezultatów.

Jeśli projekt logo cieszy oko różnorodnością kolorów, a także drobnymi detalami, to najlepszym rozwiązaniem jest przeniesienie go na materiał właśnie za pomocą barwnych nici. W ten sposób uzyskujemy wzór, gdzie kolory nie zlewają się z sobą na krawędziach, a każdy szczegół pozostaje wyraźny. Dodatkowa zaleta tak przygotowanej grafiki to jej niewielka wypukłość. W przeciwieństwie do nadruku, który z założenia jest całkowicie płaski, haft komputerowy ma wyczuwalną pod palcami fakturę. Ten efekt wizualny nadaje ekskluzywności odzieży.

Zaufane Opinie IdoSell
4.40 / 5.00 5 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-31
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Jakość fartuchów jest wysoce zadowalająca. Z pewnością tu wrócę.
2024-03-08
Polecam :)
pixel